Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alan[HUN]

    senior tag

    válasz copass #63075 üzenetére

    Dang, ennyiért még én is elvinném, pedig nem véletlen vannak Bobák a Redragonban :D

    Illetve megérkeztek a KPRebupublic PBT-k (alpha + mod + hungarian kit), alapvetően ugyanazt tudom mondani, mint az előttem szólók:
    - Á eléggé el van csúszva a többihez képest, de azért túlélhető
    - hosszú ö-t egy kis alkoholos filc megoldotta, meglátjuk mennyire lesz tartós
    - az enyhén rücsis felület nagyon bejön, a fő ok ami miatt kiköhögtem az árát, hogy elkezdtek kopni az alfák az OEM capeken, és úgy már nem nagyon volt jó érzés használni, remélhetőleg itt nem lesz ilyen
    - nekem mindegyik f-en és j-n van bütyök (alpha + hungarian mod)
    - Cherry elsőre kicsit fura volt, főleg a space útja létt sokkal rövidebb, de ennek megfelelően, a hang is sokat közeledett ahhoz, amire youtube-on csorgatom a nyálam (nyilván az nem reális, de alapvetően azt hiszem kezdem kimaxolni a Redragont, a legutóbbi óta belerakott modokkal, és eléggé elégedett vagyok az eredménnyek :D )

    Összességében ha csak ezt vettem volna, akkor nem érte volna meg, de így, hogy az árának a 3-szorosát ráköltöttem kb. kezd olyan lenni, mintha eleve ennyiért vettem volna, plusz ki is művelődtem a témában kicsinyt, szóval meg is húztam a ravaszt a spec mod és a numpad kiten is, ha már lúd, legyen kövér alapon (addig meg a menu van az RShift helyén, amúgy úgysem használom, az Enternek meg mindegy).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák