Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Domonkos

    Ármester

    válasz fuze #37055 üzenetére

    Apropo, Anne pro.
    Ezen a heten vegre volt szerencsem hozza hosszabb idore is, ugyhogy egy teljes napot nyomkodtam egy brown verzioval vegig az irodaban.
    Elsore nagyon tetszos volt. Jo volt a megjelenese, nem volt sorjas, egyenletlen sehol sem. Poker 2-hoz kepest konnyebbnek erzodott. A floating dizajn tetszett, a kupakok sem voltak egyaltalan rosszak (a font az mar mas kerdes) a vilagitas meg egyenesen pazar. Tovabba erdekesnek talaltam, amit nem tudok egyertelmuen a jo dolgai koze sorolni, hogy egy android appal lehetett bizonyos reszeit allitani. Viszonylag kiforrottnak es atgondoltnak tunt, viszont amin nem tudom magam tul tenni, hogy ezt nem a google fel play store-bol lehetett letolteni :( Meg a jogosultsagokbol is kert par cifrat. Szoval ez nem nagyon lett reszemrol eroltetve.
    Hasznalat kozben viszont mar egy kicsit mas volt. Kezdve azzal, hogy ha nem nyomsz le teljesen hatarozottan par billentyut (mert mondjuk touch typeolnal), akkor hajlamos volt duplazni es triplazni is. Plusszba - lehet hogy csak a mas kapcsolo es a vekonykabb kupakok miatt gondolom - de egyaltalan nem volt olyan karakteres, mint a masolni kivant pok3r. A haz elei tul elesek, sarkai pedig tul hegyesek voltak - viszont a tappancsai a valaha probalt legjobbak. :K
    Ugyan nem akkurol es nem bluethootszal hasznaltam, de amennyit szorakoztunk vele az elejen a beallitasakor, nem hinnem hogy hianyossagai lennenek ilyen teren.
    Osszegezve: nem gonodolom hogy nagyon eselyes kihivoja lenne a Pok3r-nek. Minden olyan dologban, ami a billentyuzet "billentyuzet reszehez" tenne hozza, ott erezhetoen gyengebb. A vilagitas meg cuki, de akarmennyire is probaltam egyik-masik semat, delutanra mar fixen egy szinu vilagitasra allitottam. Ha valaki mar rendelkezik a KBC-tol hasonla kategorias billentyuzettel, akkor nem hiszem hogy ez labdaba tudna rugni, viszont az aki most venne meg az elso 60%-os billentyuzetet, akkor az elgondolkodhat, hogy megeri-e neki fele annyiert egy picit rosszabb minosegu, de jo hattervilagitassal rendelkezo billentyuzet. :K

    Gender of electrical connectors is defined by the pins.

Új hozzászólás Aktív témák