Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiss.dani

    csendes tag

    Üdv!

    Szeretnék tanácsot kérni. Nem igazán szeretnék kertelni, amolyan "hülyegyerek autót" keresek. -talán valami fiatalság lezárása jön 2-3 év múlva félelem van bennem :D -
    Ár: 2M-ig. A többi tulajdonságból minél többet szeretnék a kiszemeltben látni ( persze tudom ,hogy tökéletes autó nincs és hogy 20M-ból könnyebb lenne :D. Tehát a lehetőségekhez mérten a legjobbat kihozni).

    évjárat: 2000+, személyek száma: 4,5, le: 170+(ez is fontos. tudom a kresz szabályokat, tudom, hogy ennyit átlagos utazás során nem használ ki az ember, tudom, hogy nem gyerekjáték és sosem veszélyeztetnék másokat, de érezni akarom a vezetési élményt. Tiszta fejjel, belátva a lehetőségeket, jogi akadályokat.), átlag fogyasztás max 10-12l, külső számít.

    Próbálok olvasgatni de annyi és annyi ellentmondásos infó van a neten, hogy totál elvesztem. kezdtem 406 coupé-nál, folytattam rx-8nál (aztán utánaolvasás után kideürlt h kb 60k-t bír a motor meg a fogyasztás is átlag 16+), aztán jött a bmw320i, aztán az st220 mondeo, majd celica (európai, de ahogy olvastam "kinézetéhez" kevés az a 143hp) .. és most nem tudom hol tartok. Mire elhatároznám magamat tuti sorra olyan véleményeket, ítéletet, írásokat találok a neten, amiben lehúzzák az adott típust. Rendet szeretnék tenni a fejemben. Ezért úgy döntöttem, fórum segítségét kérném. Előre is köszönöm az infókat!
    Szép estét!
    ps.: annyira nem vagyok kicsi, nem baj ha nem smart méret :D

  • kiss.dani

    csendes tag

    válasz bitpork #66852 üzenetére

    Üdv!

    Köszi a válaszokat!

    1. :D (4 v 5 :D)
    2. igen, de ha mindenki mond valamit, akkor lesz egy halom információm, amit össze tudok vetni a saját magam által olvasottakakl és nagyobb eséllyel fogok jó. dönteni :D
    3. <-már ezért a pár sorért megérte írnom :C

    @rvilike:
    Akkor inkább azt választanám, hogy menjen. (kicsit félve írom le, mert úgy tapasztaltam, erre a (menjen és sok paci legyen) témára általában harapnak, amit meg is értek, igazat is adok, de tényleg, bár hülyegyerek autót akarok, nem vagyok hülyegyerek :DDD - nem akarok óvoda előtt 200al száguldozni....de ha van lehetőség valahol, pl. külföldön akkor tudjam csapatni neki!) Ne fogyjon el az erő 140nél, ne 10+ sec alatt legyen százon. Saab-okat is nézegettem, de azt olvastam, az erősebb motorok ereje túl sok az elsőkerékhajtáshoz. (talán szó szerint így olvastam)

    [ Szerkesztve ]

  • kiss.dani

    csendes tag

    válasz DeFranco #67219 üzenetére

    Az ilyen esetek elkerülése végett, nincs esetleg valamilyen forrás, ahol az ilyen szervízeket, műhelyeket, használtautó kereskedőket összegyűjtötték? (vagy nincs rá lehetőség?)

Új hozzászólás Aktív témák