Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz -v- #99737 üzenetére

    Te látod pörögni a hátsó kereket 8.18-tól? ;) Ott nem akadt föl, de rohadtul nem látom, hogy dolgozna az AWD.

    Idezet a cikkbol:

    Keresztben ledifferált: a jobb első és a bal hátsó kerék tehetetlenül pörgött

    Hoppa... Megis forgott a hatso kerek?

    Na vajon ha fizikailag ugyanaz a két rendszer, akkor mi is lehet a különbség a kettő között? Hm? Sw-e esetleg talán-e? :U

    Alacsonyabb a cr-v, es leert az alja, felakadt?

    Szóval mindegyik kb. ugyanolyan rendszer de messze a cr-v a legótvar szarabb a tesztben.

    De az megvan, hogy en folyamatosan azt mondom, hogy a cr-v-nek gyenge a negykerekhajtas rendszere? Mert szerintem a nagy beszolasvagyban ez leginkabb kimarad. Az volt az allitasom, hogy nem igaz, hogy mindig elol hajt, es hogy jobb egy csak fwd-nal. De amugy van belole csak fwd, akkor azt kell venni, bar a usereket szerintem annyira nem erdekli, hogy ide lehet, hogy nem hoznak olyat. De van olyan belole. Meg a masik allitasom, hogy a sw update tul sokat nem szamit, attol altalaban nem lesz jobb.

    tényleg nem ér semmit, csúszásra kezd zárni, és hopp!!! mégis felmegy. Igazad van, ez nem sok mindenre jó akkor.

    Ez nyilvan egy mindenre kiterjedo extenziv, valos korulmenyek kozott kivitelezett teszt.

    De fölösleges veled vitatkozni, nem érted vagy nem akarod érteni a másikat

    Hat en azt latom felul, hogy egyreszt nem az en allitasom volt a teves, masreszt nem en nem olvasom el figyelmesen, amit te irsz, hanem forditva.

    #99738: Miert ne hozhatnam fel, hogy nem egyformak a korulmenyek egy tesztben, ha nem azok?

    Koszi, hogy kimasoltad, mint fent irtam a cikkben is benne van, hogy a masik oldalon a hatso kerek is porgott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák