Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz -v- #92582 üzenetére

    "nem fogsz minden kereszteződésnél lassítani 40-re csak mert látod van ott valaki és indexel kifele"

    Bizalmi elv ide, vagy oda, biztos vagyok benne, hogy mindenki hallotta már az örökzöldet, miszerint 'elsőbbsége annak van, akinek megadják'. Akármilyen elcsépelt és gagyi a szocreál humor, ez azért egy ütős példány, és azért én személy szerint sokszor gondoltam mr hálásan arra a vizsgabiztosra, aki úgy engedett át, hogy azért szól, hogy behúzott pár hibavonalat, mert szerinte nem egyértelműen néztem be a mellékutcákba, hogy megbizonyosodjak arról, hogy tényleg jár nekem az elsőbbség, és meg is kapom.

    Amúgy meg hivatkozhatunk arra, hogy az autó hajtott a motoros elé, de elém is jött már labda, gyerek, kutya, macska, gazdátlan kisbicikli, őzike, kistraktor, kapatos Józsi bácsi a hegyről lefelé lendületből, meg mittudomén még mi, és eddig amit el is ütöttem, olyankor is sikerült úgy lelassítanom, hogy mind megúszta külsérelmi nyom nélkül (már amelyiket ha már elütöttem, meg bírtam nézni, és nem szaladt el azonnal).

    Motorosunkat a fentiek közül bármelyik komolyabb erőfeszítés nélkül megölte volna, sőt, még egy laposra fújt strandlabda is.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz -v- #92582 üzenetére

    Basszus nem kéne munkaidőben fórumoznom. Bekavartam valamit, tényleg hülyeséget írtam az általános részen.

    Viszont a motorost ez nem menti fel. Hibás az autós is, de a motoros is szvsz. Jogos az 50-50

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák