Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz Revolit #62586 üzenetére

    Személy szerint a traffizással egyet is tudnék érteni, az objektív felelősséggel egyetemben szerintem látványosan visszafogta a száguldózókat. (köztük engem is :D)
    Viszont ahogy előttem is említették, amit itt művelnek, az nonszensz. Nekem eddig csak 10k HUF helyszíni bírságom van 50-es táblánál 67, szerencsére nem 68 volt :K Viszont a buszmegállóból fényképezték a falutáblát, 50m-rel arrébb már lassultam motorfékkel, de ugye ha oda állnak, akkor nincs pénz :U
    Az a nagy büdös helyzet, hogy lassan azzal lesz elfoglalva az ember, hogy azt sasolja, hogy hol van egy traffi vagy egy kamera, az útra meg nem figyel, mert erre kényszerítik.
    Szerintem ki kéne kényszeríteni egy etikai kódexet, hogy mikor mit és hogyan lehet mérni, mert néha megáll bennem az ütő, olyan helyeken tudnak állni... (M0 leállósáv 2 fickó tartja a háromlábút stb.)

    Emellett valaki említette, hogy egy komoly alkalmassági kellene a jogsihoz, van is erre módszer Magyarországon, a PÁV vizsgálat. Igenis ki kellene szűrni azokat, akik fizikailag, és szellemileg alkalmatlanok az autóvezetésre, mert valljuk be, sok ilyen ül autóban.

    Végszóra mindenki kezdjen el gyűjteni vagy egy jó lézerblokkolóra, vagy a bírságokra :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák