Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz MunezXBK #61583 üzenetére

    Meglepődnél mennyien ülnek bele kényszerből a mai napig hiteles új autóba. Ha az embernek nincs pénze de megbízható autó kell mert teszem fel jobban fizető állást kapott de ehhez ingázni kénytelen vagy épp gyarapodik a család akkor nincs sok választása. Összerakja az önerőt majd rab igát a nyakba és öt évig szépen fizet mint a katonatiszt. Az nem opció, hogy vesz olcsón egy 20éves lefingott akármit ami vérző torokkal húzza maga után a kilógó beleit főleg ha elege van abból, hogy begörcsölt ánusszal indul neki nap mint nap a munkába vezető útnak mert ki tudja, hogy odaér-e a célállomásra vagy már megint lerohad alatta az öreg autó félúton. Én játszottam ezt anno de több év távlatából sem tudok röhögni rajta. A másik sarkalatos pont pedig a biztonság kérdése. Amíg egyedül vagyok nem érdekel miben ülök tökéletesen megfelelne akár egy 15éves régi swift is 4kilóért mert leszarom de ha egyszer kölköm lesz nem fogom beleültetni akármibe. A gyerekkel együtt semmisül meg a suzuki komplett hátsó fele ha 40km/h sebesség különbséggel bele szalad valaki hátulról. Inkább egyen 8-9-10 litert nem számít de a gyerek az legyen biztonságban. Az autó pótolható egy gyerek nem.

    A demokrácia a csőcselék uralma

Új hozzászólás Aktív témák