Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boogie84

    veterán

    válasz Dany007 #59575 üzenetére

    Nagyon jó amit írsz,de sajnos még így is bebuktuk a mostani G Astrat. Persze ez csak privát történet de talán hasznos.
    Elvittük magunkkal a helyi szerelőt. Tényleg jól dolgozott, jól felszerelt műhelye volt, rengeteg autóval amik javításra vártak. Ergo jó szaki volt.

    Kiderült h amire ő azt mondta h nem lesz vele baj, megnézte. NEM a szervizében néztük meg, de belenézett a motortérbe. Látnia kellett volna azt amit szüleimnek talán annyira nem is, mégpedig h ez az autó anno törött volt. Rosszat nem írok róla (R.I.P.), de látnia kellett volna h sérült volt a hűtő, a motorháztetőn benyomódás. Erre mondta azt h nem lesz vele baj. :U 2 hét után megállt az egyik henger, gyújtáselosztó csere. A fék is rossz volt, folyamatosan fogott a fék, nyáron úgy beállt, h meg kellett vele állnom, mert izzott a féktárcsa.
    Azóta már csak a fia dolgozik (soha többet nem viszek hozzá semmit, mert ez a gyerek még kontár is [köpködnek is rá a helybeliek]), kicserélte rajta mindent, jó áron fékbetéteket , féktárcsát stb.

    Fater szedte szét az egész kiba... féket, és cserélte le a féknyerget, mert az is el volt deformálódva. Igaz minimálisan de elég volt hozzá h szétbasszon mindent. Szériahibás fényszórókapcsolót én csináltam meg nemrég.

    Jövőre ha minden jól megy akkor veszek magamnak egy roadstert vagy cabriot, de tuti h az első rendszámtáblától a hátsóig át fogom nézetni. :K

    Bocsánat ha valakit zavartam az off történettel.

    [ Szerkesztve ]

    A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Új hozzászólás Aktív témák