Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdman

    őstag

    válasz Balupapa #58502 üzenetére

    Vagy elaludt....

    Haverommal is volt ilyen:

    Lenyomtunk 10-12 óra munkát, éjjel 4 körül indultunk haza (2 óra autópálya hazafelé) 3 tele kocsival voltunk. A srácnál 4en ültek, hátul hamar elaludtak, a sofőr meg az anyosülésen utazó srác volt ébren, beszélgettek. Egyszer csak bealudt az anyós csávó, majd szép lassan a sofőr is. Az anyóson ülő arra ébredt, hogy a szalagkorlát vezeti őket, és a sofőr még erre sem kelt fel. Odanyúlt, elkapta, tartotta a kormányt és neki kellett ébresztgetni a sofőrt...

    Valaki Reventont? [link]

    Csak 1,288 millió euro :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Sopron city :)

  • Revolit

    senior tag

    válasz Balupapa #58502 üzenetére

    Hűha, na jó, inkább leírom akkor ide is, mert ennyire messze nem durva :)

    Jó, most már tisztább fejjel belegondolva nem nagy dolog, de persze hogy nagy f***ságnak élem meg most így frissen... szóval (bemásolom azt amit DeFranco-nak is írtam az esetről):

    ... véletlen autópálya felhajtóra kanyarodtam, de nem oda kellett volna, vészvillogó ki, mondom tolassunk vissza... lehúzódtam szalagkorláthoz, jól belátható volt út, mondom gyorsan letolatok, és bal oldalra koncentráltam, nehogy jöjjön valaki, aztán egyszer csak jött a csattanás... nem tudom mennyivel mehettem, egyértelműen túl gyorsan (és figyelmetlenül, és szabálytalanul), de azért nem is a max tolatási sebességgel. Az autó viszont sajnos szerintem irreálisan nagyot sérült ahhoz képest. Hát, pont az illesztésnél sikerült eltalálni...

    Ez a sztori. A találgatások meg mások sztorija után meg lenyugodva nekem is "semmiségnek" tűnik, de sajnos a számla nem lesz az. Ez van, ami biztos, hogy egy jó lecke volt, hogy egy apró rossz döntés, akármennyire ártalmatlannak tűnik, mennyibe kerülhet, na meg hogy nem véletlen vannak a szabályok.

    Pluszban még csak nem is saját autómat törtem, hanem családtagét... ami súlyosbítja számomra a dolgot...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák