Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz LuckyL #3055 üzenetére

    Én úgy tudom, most azért dinamikusan emelkedik ez a szám, de 1-2 éve még 100 ezer autó volt hivatalosan, most lehet 110 ezer? Az biztos, hogy maga a gáz mint eladható termék relatíve nagy beruházással jár, és a megtérülés csak az áron (a környékbeli kutakhoz képest) múlik, tehát 2x is meggondolja valaki, hogy mennyiért adja, lásd nálatok, mikor megnyitott a Diószegi úton a kiskút, és adta mindenki ára alatt, érdekes módon ott is rögtön lement. Most is 200 alatt van a gáz Debrecenben. Itt Szegeden is 200 alatt tankolok, és én tudok 10 kútról ahol van gáz. Mindenki figyeli a másikat, de emelni senki se tud, mert akkor nem ott tankolnak. Mindenhol hallani hülyeségeket, hogy majd a gázos kocsikat eladáskor műszakiztatni kell, de eddig egy ilyen se jött be. Itt nincsen már a beszerelésre kedvezmény (volt de megszűnt) nincsen súlyadó kedvezmény (volt de megszűnt) és van rajta mindenféle adó, ami akármilyen emelésnél is nyilván kevesebbet emelkedik, mint a 400 körüli többi üzemanyag. A benzin árának 60%-a körül van a max gázár, ennél följebb még sose ment. Ha emelik is, nagyobb fogyi esetén is sokat spórol, tehát a gázcucc akár 2 hónap alatt is visszajöhet.

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák