Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szőröscica

    addikt

    válasz focvis #158071 üzenetére

    540i? Jo kis szivobenzin.

    Meg kellett volna vennem 2 eve azt a zold 535i-t Nemetorszagbol. Csodaszep volt, es jo aron adtak. 2 milliobol rendszama lett volna kenyelmesen.

    Ma mar tul nagyok az igenyek. Legyen kombi, de automata is, jo ules, jo hangszigeteles, ne legyen dizel, legyen megbizhato, ne rohadjon, napfenytetos legyen. Mindig oda jutok, hogy ilyen nincs jelenleg 5-6 millio alatt hasznaltan. Marad eletem megnyomoritoja, az E61, amit keptelen vagyok elvezni. Mindig hallok valamit, mindig erzek valamit, barmikor tudnek csinaltatni valamit rajta, de nincs masik auto, es irtozatos szivas tomegkozlekedve dolgozni jarni.

    Nem tudom elengedni a hibait. Ez pszichologiai eset szerintem, azt varom egy 14 eves autotol, hogy olyan legyen mint az uj. Biztos benne van a forum hatas is, hisz itt mindenki autoja csendes, nem raz, jol megy es keveset is fogyaszt egyszerre. Kiveve a Viliet, de vele egyutterzek.

    A Nissannal legalabb elneztem mar, hogy evrol evre fososodott, ott lehetett erezni, ahogy megfaradt a technika a jo karbantartas mellett is. Csak az fel evet allt a vegen szervizben. Ha az nincs, lehet, hogy ma is azzal jarnek es lelkileg egeszsegesebb lennek. Ezzel kelek-fekszek sokszor. Nem szeretek mar autoval menni helyekre, mert csak a hibak utan fulelek/tapogatozok.

    Bocs a coming outert. Ne vegyetek ilyen autot, ha perfekcionistak vagytok. En most ugy erzem, csak az anyagiak miatt nem valtok jobbra. Egy olcso nem sajnalosra meg azert nem, mert ebbe beleoltem sok penzt, amivel azt garantaltam, hogy ne hagyjon az ut szelen.

    Es nem, nem azzal van bajom, hogy draga a szervize, mert az belefer.

  • TheProb

    veterán

    válasz focvis #158071 üzenetére

    Nem egyszerű a dolog most sem. Eddig csak mk2 focusok voltak olyanok, amikből van is választék és részben meg is felelne az igényeimnek, meg az anyagi elképzeléseimnek. Ahogy nézem a sportosságról kb megint le kell mondjak. Ezek a celica-k most picit még megdobbantották a "lelkem", bár ezekből se nagy a választék, azok is szintén 2milla körül vannak 2000 körül évjáratukhoz.

    1,5-2,2 plafonig néznék most már valami értelmeset, csak nemtom mit. 2,2-ért már mindenképp olyat vennék, ami hosszabb távon "kiszolgál" és 2010 környéki, de legalább 100+ paci. (4/5 ajtó, digit/autó klíma, tempomat, stb.) Remélem ezzel a résszel nem ismétlem magam, már párszor eszembe volt, hogy ezt így megfogalmazom, de asszem még nem írtam le :D

    Chevrolet Cruze milyen verda? Egész emberien néz ki, csak cheviről jót még igazából sose hallottam, így félve kérdem meg. ;]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák