Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Qru #119660 üzenetére

    Kösz, megvárom.

    !Overdose!

    Remek, köszi, esetleg ha nem felejted az automata váltóra is kérdezz rá. Majd megteszem én is, de több fül többet hall. Ha jól tudom F1-es kormányváltóval van párosítva. Kíváncsi vagyok a megbízhatóságára, működésére (gyorsaság, pontosság), szervizigényére.

    Typhoon47

    Korábban már talán pont veled beszéltünk erről, engem a beltér annyira nem érdekel, de tényleg. Mindent meg tudok szokni, nem kizáró ok ha kicsit butább a kezelőgombok elhelyezése, vagy éppen nincs telebőrözve prémium létére, netán egyszerűbb vonalak jellemzik.
    Nyújtson egy korrekt minőséget, legyen az ülésnek tartása és összességében sugalljon némi prémium érzetet.
    Az IS-ben a forma, a hátsókerék éa a szívóbenya fogott meg, noh meg persze a Lexus-ok mindig is kedvencek között voltak.
    Ha már itt tartunk egyébként az S60 sem elit e terén. A szelőzőrostélyok formáját kifejezetten gyűlölöm, legalább 30 éves formára emlékeztetnek és a bőr minősége is baromi gyatra.

    rbalint88

    S60R, igen, de két gond van vele. Az eladó példányok jó része 2003-4-es, még a fl előttiek, s ennek ellenére egy jobb állapotú, kisebb futású 3m ft, míg az utolsó 2005-6-os évjáratokat közel 4m körül hirdetik.
    A másik h ha netán mégis szóbakerülne és kintről hoznék valamit, az 500k-s regadó engem is visszatartana.

    A '08 körüli Honda Legend még titkon a szívem csücske, egy jó 3.5 - 3.7 VTEC-kel, AWD-vel. Viszont a 14-15 liter már qrva sok, ezt nem engedhetem meg ( gázt bele, mi?! :D ).
    Pedig nyújt egy falat Subarut, egy falat amerikát, egy falat megbízhatóságot, egy falat tankot, szóval nah, kéne!

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák