Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz trassher #113034 üzenetére

    Hát nem tudom.

    Nálunk meg noveremeknek volt új korától 8évig vagy 9 nem tudom mar, egy 1.3 glx ,futóműve keményebb ,pattogósabb,legnagyobb kátyúkat is átpattogta viszont ülésre nem panaszkodtam .. Tény nem ez a "süppedős" plüss volt hanem keményebb de tartott. A hely szélessége valóban kisebbnek tűnik tehat jobb1 be akárhogy akartam soha nem fértem el a kesztyűtartó miatt. Hátul ,meg bal1 be igen.

    Nem éreztem hogy szűk lenne pedig nem vagyok kicsi.

    De ez nem 100% csak ez is benne van a következő esélyesekbe. Ha ugyanannyiért találok majd ignist mint stift 2-őt akkor nyilván utóbbi lesz. Utóbbi jobban tetszik sokkal. Meg ismerem is mivel van egy belole.

    Szeptember utan lesz szerintem aktuális a csere. Akkor azt megtartanám 2-2,5 évig utana meg nagy eséllyel vennék egy szalonsuzit. 1.2 dual vvt ,gl ac LED swiftet ellehet hozni 2,8ért kb, 0km el.

    2017 be kb meg gondolom lesz a kisopres es eltudom hozni olyan 2,4-2,5 ert. Ennyit meg nekem megér majd egy zsír új auto. És akkor 5-8 évig nem kell autók utan néznem.

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

  • Vesztor87

    senior tag

    válasz trassher #113034 üzenetére

    Én csak utasként utaztam Ignisben, Swiftet ('00 3 ajtós gls és 5 ajtó '01-es) vezettem is, nekem az Ignis nem tűnt kisebbnek, sőt... A Swift talán szellősebbnek hat, mert semmi sötétítés nincs az ablakon, és hajszálvékonyak még az ülés lapjai is, a hátsó ülés pl nagyon rövid is, úgy tűnik hogy nagyobb a hátsó lábtér, közbe pedig csak optikai csalódás. Legalábbis én ezt láttam.
    Vezetni egyébként annyira rossz azt az Ignist? Én utasként pl a régi Swiftet rühelltem, hangos, pattogós, borzalom, egy 25 éves Audi80-as sokkal jobb, vezetni ugyanakkor szórakoztatóbb, könnyű vele városban is tekeregni.

Új hozzászólás Aktív témák