Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz dabadab #11229 üzenetére

    dabadab,SaNyEe: a tekintélynek és a rokoni szálnak ehhez nincs köze. 80 éves, nem internet függő fajta. Mivel én csak informatikával és joggal foglalkozom, nem lett volna illő azt írni hogy én állítom. Viszont mivel a vélemények elkészítésében segítségére voltam, ha a mély fizikát, matematikát és statikát nem is tudom magaménak, az abban foglalt eredményekkel tisztában vagyok,és vonhatok le következtetéseket. Még ha az általam megfogalmazottak a praesumptio iuris alá esnek is, nem hiszem hogy a dabadab által hivatkozott tiszteletet félretéve kell megkérdőjelezni létező véleményeket és határozatokat. Természetesen soha sehol ne hangzott el tőlem, hogy más nem befolyásolja az autók töréstesztjét. Azt viszont még mindig tartom, hogy egy 2+ tonnás pickup vagy terepjáró könnyedén légypapírt csinál egy >1,5 tonnás járműből, ha túl gyorsan megy. Az meg igen is szőrszálhasogatás ha a kivételekre hivatkozva egy igazságügyi szakértő "kisinasát" :) és magát a véleményt kérdőjelezitek meg. Az már tényleg csak marginális, hogy -mint ahogy említettem volt- nem írtam sehol h a nagyobb autó nem sérül és a vezetője túléli-e.
    Písz

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák