Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morris

    veterán

    válasz TaaT #108949 üzenetére

    Az már eleve gyanús, hogy blindre megadja valaki azt az összeget amit az eladó kér, csak vigye el az autót!
    Pff... :(
    Sőt, ha már ebbe az eladó is belemegy, akkor az azt jelenti, hogy ő a kiszolgáltatott. Így az állítólagos és leendő vevő természetes, hogy meg fogja kopasztani az eladót (ha hagyja).

    "konnyu eljatszani a capt'n obvioust de te mit csinaltal volna ha arulod a kocsit mar egy ideje es kapsz egy telefont, hogy a kiirt ar kornyeken erdekli oket az autod? nyilvan rohogve csapod le a kagylot, nem?" - pontosan. Leteszem a telefont miután jól kiröhögtem magam a füle hallatára!

    [ Szerkesztve ]

  • Kickass

    őstag

    válasz TaaT #108949 üzenetére

    Olvass a sorok közt ígérhet nekem akármennyit én biztos nem vittem volna több száz km-t bemondásra, nem szólalt meg az a kisharang? Tényleg ennyire vannak hülyék akik azt hiszik egy nepper látatlanba pár kép alapján majd viszi az ő piaci áron meghirdetett kocsijukat? (a kérdés eléggé költői) Meg is érdemlik, mint az összes többi hülye aki beviszi a pénzét a nagy kamatot ígérő kamubrókercégekhez aztán sírnak, hogy hopp volt lóvé nincs lóvé. A párhuzam, hogy mindkét 'üzletpolitika' az emberek kapzsiságára játszik. És még egyszer leírom, hogy nem mondtam én ezzel egyet értek, de nem is az én vagy akár más topiklakó feladata hogy leszedje róluk a keresztvizet. Valahonnan csak van autóparkjuk a külföldi behozottakon kívül is=vannak akik mégis oda adják el az autót.

    Persze lehet itt a nagyokos szakértőt játszani meg hívni az erkölcsrendőrséget, hogy a mocsok nepper átbassza itten az ismerősöket, de mint más hasonlattal éltem korábban az élet sehol nem ennyire fekete vagy fehér....én vagyok a g*ci mert nem akarom őket égőn kereszten látni? helyette érdemes lenne inkább azon elgondolkodni mennyire életszerű ez a szituáció, aztán ha nem sikerült levonni a konzekvenciát lehet tovább képmutatni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák