Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz 8th #108264 üzenetére

    Oké, tényleg nincs ezzel semmi probléma, csak nem ugyanarról beszélünk. Az autóik nagyrésze a kínálat legalja, ehhez mért árral. Nem mondtam, hogy átvérnének, vagy valami, csak én nem szeretnék olyan autót venni, amilyeneket ők árulnak. Akinek melósautó kell, alacsony igényei vannak, az biztos talál náluk is jó vételt.

    Azért az ne legyen már olyan nagyon irreális elvárás, hogy egy 10 év körüli kocsi jó állapotú, rendesen karbantartott legyen és ne legyen túl pár nagyobb karambolon. (Egy behorpadt lökhárítóba azért nem fogok belekötni, ha rendesen meg van javítva és dokumentálva van). Na az ilyeneket, elsősorban nem Csontiéknál kell keresni, de ezzel nem állítom azt, hogy máshol ne vernének át, vagy ne árulnának sz.rt, azt meg főleg nem, hogy az olyan nepper jobb lenne.

Új hozzászólás Aktív témák