Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz deicide #104633 üzenetére

    mondom én :D

    mondjuk kíváncsi lettem volna az arcára, amikor otthagyod, bár a tieden látszik, hogy nem egy 1.4-es ecotec :D

  • Declare

    őstag

    válasz deicide #104633 üzenetére

    Milyen fedelzeti kamerad van? Multkor ota en is gondolkozom egyen :((( ....szlovak autopalya Pozsony elött, ahol kezd jobbra balra elagazni, 100as korlat van kint, 110re allitott tempomattal haladok a belsöben, külsöben 95 el kb par nem sietös, nezelödös. A seggembe meg jön egy @!x fej. Hat mondom, baratom en nem fogok befekezni ket kocsi köze 100as tablanal 110 tempomattal haladva, ez van ilyen a forgalom, volt meg 3 auto utana nagyobb hely, mondom majd ott elengedlek. Megelözöm az utolso kocsit belenezek a tükörbe jobbra, latom mar eleg messze vagyok, index huzodok, erre dudalas es a baromallat mar ott volt mellettem pont holtterbe, mert bepreselte magat közem es akit elöztem es engem jobbrol meg akart elözni.

    Oke en nem neztem el oldalra, de nem is volt ra okom, teljesen szabalytalan barom. Persze en is visszahuztam a kormanyt a savba ö kirantotta a leallosavba, aztan ott is nyomta es haladt tovabb, en meg ujra index ki külsöbe es villogtattam neki, hogy barom. Erre az allat nekiall fekezni, ugy hogy ugye jönnek mogottem is, ilyen szpatas jelleggel. Hat en ugy felhuztam magam, amikor nagy fekezessel lassitottam, dudaltam, villogtam, kihuztam a külsöbe nagygazzal elhegytam, es visszaraktam a tempomatot, aztan kicsit kesöbb kb 140 el (tovabbra is 100 as tabla) elhuz a belsöben........komolyan mondom olyan szinten felcseszet az agyam, hogy ha lett volna fedelzeti kamera biztos, hogy elküldöm a rendörsegre....ilyen esetben tuti megszopatjak a barmot nem? :(((

    Sorry, de meg most is felment a pumpa ha ragondolok....de föleg a fekezös manöver...a hülye kretenje....

    (#104637) runner 125 Persze ezt ertem.....de Neked tetszik? Mert nekem nagyon nem :U

Új hozzászólás Aktív témák