Hirdetés

Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    Jó estét.Gondolkodtam,hogy 30 évesen le kellene tennem végre az autó jogsit. :) Eddig csak motoroztam,autó kormánykerekét csak a hátsó ülésről láttam eddig.Egyszóval lövésem sincs a témához.Érdekelne,hogy olyan 700-800ezer környékén milyen autót ajánlanátok nekem kezdésnek.És tényleg olyan rosszak a használtautó-kereskedők által forgalmazott járművek?Beleolvastam a topikba és volt pár "érdekes" dolog/story ezzel kapcsolatban.Vagy inkább magánszemélytől kellene venni?Mivel elvileg Európában vagyunk,gondolom valami európai járművet kellene preferálni az alkatrészellátás miatt.Ja és úgymond kritériumként mondanám,hogy 5 ajtós kellene valamint a méreteim valami nagyobb méretű jármű érdekelne.Alacsony fogyasztás előny,nem kell "sportos" autó.Ültem már Polákban meg Fiat Panda-ban és egyik sem nyerte el a tetszésemet. :) Ja és az is érdekelne,hogy Magyarországon élő Német állampolgárként vezethetek e német rendszámú autót?

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Aktív témák