Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • membrandj

    nagyúr

    válasz wis #43810 üzenetére

    Sapphire helyett én asus/MSI/GIGABYTE hármasból választanék a 3 év gari miatt. Gtx 660-ra is nézz rá, mert néhol erősebb,mint a 7850 és egy áron vannak.

    Chieftec CTG-500-80PB OEM táp 36 hó gar.
    MSI 7850 2GB DDR5 R7850-2GD5/OC videokártya 36 hó gar.
    Samsung 120GB MZ-7TD120BW SSD meghajtó 36 hó gar.
    Sharkoon Vaya 4044951011728 fekete számítógép ház 24 hó gar.
    ~91k.
    Cpu hűtőt nem merek ajánlani. Itt segítenek: [link]

    Később azért még 4GB ram nem fog ártani. Lehetőleg próbálj meg olyat venni, amilyen most is van a gépedbe. Feltéve, ha nem túlságosan drága. 4GB ram ~8-9k.

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

  • trufa12

    addikt

    válasz wis #43810 üzenetére

    Szerintem a procid nem fogja kihajtani a vga t.
    A másik hűtésnek . Be Quite dark rock advanced , ha a 8 magos fx et szépen lehűti és az oc is megy akkor szerintem a phenom 2 ővel is bőven boldogulni fog. és olyan 13-15 ezer a bolti ára.

    Jah és ilyen kerettel inkább a használt piacon (itt ph -n nézelődnék)
    (én legalábbis most is azt tettem, csak körültekintőnek és óvatosnak kell lenni.
    pl 20 ért szereztem 1 fsp aurum cm 650 es tápot, moduláris, halk és nem melegszik)
    7870 es black 2 gb os vga -t 52 ezer ft ért.
    2 év garival .

    csak példának írom, hogy sokkal olcsóbban ki lehet jönni , mint boltból és nem feltétlen rosszabb , max annyival másabb hogy nincs már a rossz kínai szaga mikor ki bontod mert más ki hajtotta belőle, meg max picit poros . De viszont ellenben le is van tesztelve így ha megbízható eladótól veszed legalább nem kell aggódnod hogy gyári selejt e v sem .

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák