Hirdetés

Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz spencer2011 #41417 üzenetére

    560- nekem drágának tűnik
    BR író- ha kell hát kell
    Chieftec táp- felesleges ekkora teljesítményű, és a modell sem épp a legjobb választás, jobban jársz egy FSP hexával, chieftec ctg500-zal vagy cooler master gx450-el.
    ram: biztos kell neked 8GB? biztos kell neked 1600MHz? biztos kell neked hyperx? ha jobban belegondolsz, szerintem egyikre sem igen a válasz.
    lapot majd a kollégák megmondják hogy ez is szenved-e az Etron USB3 vezérlő problémában, bár úgy sejtem igen, majd ajánlanak neked egy megfelelő asust vagy asrockot
    cpu- csak akkor vedd meg ezt, ha szándékozod tuningolni is, bár szerintem azokra a feladatokra amiket írtál, egyszerűen pénzkidobás. viszont ha mindenképp maradsz a 2500k-nál akkor p67 vagy z68 lapot vegyél a tuningolhatóság végett.

    mod: 2500k felsőkat vga-kat hajt ki, nem hinném hogy egyhamar kevés lenne, de szerintem egy 2300/2400-as sandy is bőven elég lenne neked, főleg ha fontos az ár. és akkor a p67/z68 lap sem kell, mivel azt csak a tuning miatt írtam.

    [ Szerkesztve ]

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Aktív témák