Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • zsobody

    csendes tag

    válasz Isual #34163 üzenetére

    ez kész...

    Sziasztok!

    Gépet szeretnék venni!

    Kulcsszavak: sok memória, stabil, kisebb fogyasztás/melegedés, sok mag, nem feltétlenül a legesleggyorsabb proci és memória.

    AZ ELSŐHOZZÁSZÓLÁSRA HIVTKOZVA:

    1. kérdésre a válasz: mindenre!!!!!!!!!nem tudom másképpen fogalmazni!

    2.kérdésre a válasz:ezekkel rendelkezem most:
    táp:thermaltake toughpowe 700 watt cable management
    ház:Black thermaltake aluminum middle tower computer case - super light vd3000bwa for lan party, w/ side window
    HDD:nagyon sok és nagyok nem lényeges

    3.kérdésre a válasz:ezekre az alkatrészekre van szükségem:

    RAM:a legfontosabb szinte 12gb de inkább 16 gb!lehet jó márka is!4 gb-os modulokra ondoltam!nagy kérdés, hogy érdemes-e 3 channeles architektúrát választani a 12GB-hoz, vagy inkább 2 channel és 16 GB.

    PROCESSOR:proci:elsősorban core i7-re gondoltam (valószínűleg legkisebb), nem tudom melyik (1366 vagy 1155/1156) esetleg i5
    nem utolsó, hogy a minél kisebb fogyasztású / kisebb hűtést igénylő / stabilabb konfig legyen (nem lesz túlhajtva, minek)
    nem tudom magok száma hogy van, de lehetőleg minél több (lehet hogy mindegyik azonos)

    ALAPLAP:ap a procihoz való, Asus a szimpatikus
    USB3.0 minél több SATA lehetőleg legyen

    VGA: inkább nvidia nem kizáró az ati, nem feltétlenül a több memória az előny, hanem a gyorsabb memóriával szerelt,30-40e értékben!

    lehetőleg az ár minél kevesebb legyen.

    előre is köszönöm a segítséget!!!

    Az lenne a kérésem, hogy a paramétereket figyelembe véve érdekelnének változatok!
    TEHÁT:RAM PROCI ALAPLA VGA

    Németh Zsolt

Aktív témák