Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz Gyárfás #9017 üzenetére

    Ilyen méretben 1680 és 1920 felbontásokkal találkozhatsz, nekem az előbbi van, és erre is szavaznék, mert szerintem olvasni sokkal kényelmesebb, így praktikusabb is, és játéknál sem kell erősebb gép a kihajtáshoz. Ami persze nagyobb felbontáson lehet szebb, de szerintem akció közben nem a pixeleket fogod számolgatni, és kétlem, hogy látnál különbséget (filmnél, értelmes távolságból szintén). Aztán persze, van akinek a fHD jön de, kinek-mi.

    Bemenet: a monitorom volt dsubra kötve és dvira is, igen is van különbség (bár majd még valamit megnézek), analógról talán kevésbé is volt éles, és ami zavaróbb volt, hogy egyes háttérszíneknél enyhe vibrálást tapasztaltam. A boltban is, amikor először megnéztünk egy ilyen monitort, és egy másikkal is, amit most használok. DVI-nál ez nem jött elő... Nem tudom, más panellal is van-e ilyesmi, vagy ez IPS dolog, vagy ettől független?

    Nekem Dell 2209wa van, ez egy IPS paneles darab, így drágább is, 62k. Neked esetleg ezt tudom javasolni: Samsung 2233bw [link], illetve ismerősöm LG monitorát, de annak nem tudom a típusát, de paraméterre kb. ugyanez, azt láttam élőben, szerintem szép képe van.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Aktív témák