Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beri

    addikt

    válasz biga #30453 üzenetére

    Külföldön élsz te is? És ott, ahol élsz ott is így vezetsz?
    Igen.

    Gondolom ez mind csak a gonosz hatalmak összeesküvése, hogy szivassa a jónépet.
    Nem összeesküvés, simán csak huszonhétezer állami alkalmazott, meg negyvenhét szakértői bizottság, meg tizenhétezer független elemző kéne ahhoz, hogy megváltoztassák. Nameg ha felfelé módosítanának sebességhatárt, akkor nehezebb lenne lenyomni az emberek torkán, hogy a sebesség öl.

    Egyébként senki nem úgy indul el aznap reggel, hogy ma elnézek (én vagy a szembe jövő) valamit és ott maradok az úton. Mégis történnek ilyenek, és a statisztikák szerint a sebesség növekedésével (is) hatványozottan nő ennek az esélye.
    Ha meg 50 helyett tizenhárommal lehetne menni lakott területen belül, az meg még jobban csökkentené a balesetek kockázatát, meg a halálos kimenetelűek számát. Ez nem érv.

    Bocsáss meg, de kb ezt a választ vártam Pedig mindkettőnk számára érthető volt (illetve remélem), hogy a példában nem ez volt a lényeg, hanem a szabályok általad igen rugalmasan vett volta
    Értelmetlen szabályokról van szó. Ők is tudják, mi is tudjuk.

    Számomra a világ szép és élvezetes, hiszek benne, hogy a szabályok értem vannak, és igyekszem a többiekre is vigyázni, mert közös vágyunk, hogy este mindannyian hazaérjünk.
    A világ szép, a pina rózsaillatú, a rendszer meg a nép ellensége.

    Számodra ez a világ kellemetlen. A szabályok az ellenségeid, a többi autós csak tötymörög előtted, meg kóvályog és nem hagy a te tempódban utazni. Lehet, hogy számodra a sebesség okoz olyan örömöt, mint nálam a felhőtlen autózás.
    A világ nem kellemetlen, a többi közlekedő sem az ellenségem. A hülyeséget és a hülyeséggel szembeni teljes tehetetlenséget utálom.
    A sebesség meg nem örömöt okoz, hanem időt spórol.

    eladó Aromamizer RDTA V1

Új hozzászólás Aktív témák