Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazo

    csendes tag

    válasz kraftxld #43 üzenetére

    Sziasztok,

    Ma sikerült letennem a 290-s MCP vizsgát, nem is rossz eredménnyel. :)

    Köszi a hasznos infókat kraftxld !

    Hogy én is okitsam kicsit többieket, megosztok hasznos információkat a vizsgával kapcsolatban:

    - Netacademia.hu ahol vizsgáztam, korrekt hely, meg ajándék bicska jár az első sikeres MCP vizsga mellé.. :P
    - 240 perces vizsga - / fele is bőven elég, szóval ez nem korlátoz / - 45 kérdéssel
    - Főleg teszt jellegű, válassz ki 1 vagy 2 helyes választ, de van olyan is, hogy ott egy panel, és állitsd be, amit kell. Na meg a szimulációs kérdések.
    - Nekem 4 db szimulációs kérdés volt, mindegyik a userek, könyvtárjogosultságok, share-k kezelésével foglalkozott.
    - 1000 pontból 700-at kell elérni hogy melyik kérdés hány pontot ér, nem lehet tudni.
    - Végül érdemeg beszerezni egy rakat Testking, Actualtest... meg társai példa feladatokat, és azon gyakorolni. (A vizsgán lévő kérdések kb 90% -a egy az egyben ugyanaz volt )

    Remélem tudtam segiteni!

    Másik: jól jönne egy kis infó a 291-s vizsgával kapcsolatban. :)

    bye.


    Frappáns idézet.... Lehet nevetni.

  • bobsys

    addikt

    válasz kraftxld #43 üzenetére

    lehet azért, mert előfordulnak kérdések amikért nem kapsz pontot, de nem is számít bele, csak test kérdések
    sql 2005-nél olyan kérdéseket kaptak hogy fülem kettéált, a vizsga 30%-a szimuláció volt, volt olyan ahol alig lehetett beállítani valamit meg tök értelmetlen volt
    de azért csak 100%-os lett :D (az egyetlen vizsgám ami 100%, az xp-s 98% lett a többi meg kevesebb)

    Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Új hozzászólás Aktív témák