Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • randras

    veterán

    válasz kokov #1014 üzenetére

    Azzal telepítettem eleve is. Úgy tűnik egy teljesen új telepítés megoldotta (újra futtattam ezt a bizonyos exét), remélem nem fog behalni megint.

    Már csak olyan kérdések gyötörnek: hogy van merszük alapértelmezés szerint a megadott bankkártyának nem csak a számát hanem a CVC kódját(!) is menteni az azzal történő fizetés után, egy gépre telepítés után miért jelenik meg két telepítésként a Saját fiókban a cucc, ezzel gyakorlatilag 1-re redukálva az amúgy 2 gépes előfizetést (nem, az újratelepítés előtt is kétszer szerepelt ott - már nem mintha az újratelepítés utáni duplázódás kevésbé lenne gáz), azonos felbontású-android verziójú-mennyiségű rammal rendelkező, azonos gyártó tabletjével (LG G Pad 8.3) miért nem kompatibilis az Office Mobile, ami a hasonló telefonnal igen (LG G2), stb, stb...

    kokov: Rendszeresen hasonlóan azt érzem, hogy szándékosan szívatják a vásárlóikat a nagy cégek.

    Sasos: Egyetemi, igen. Hallgatói jogviszony igazolást szkenneltem be, és 24 órán belül jóváhagyták, és tudtam checkoutolni. 4 év (és 24K volt).

    szerk.: Tabletra nincs, OK. Nem mondom, hogy logikus, de legalább magyarázat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák