Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    válasz Parci #70904 üzenetére

    sokkal inkább az a kérdés egyébként, hogy milyen minőségben teszi mindezt és mennyibe kerül.

    Szerinted nem az volt az igazi kérdés? Nagyon jól tudod, hogy az volt, nyilván nem az, hogy működik-e (hanem hogy ezt milyen hatásfokkal és minőségben teszi), mert elolvastam vagy 3 cikket a témában és a szövegértelmezés még megy. De rögtön rá kell marni a dologra és mindenképpen kioktató és lekezelő, alázó stílusban (mert igen, az volt, ha házigazda vagy ha nem) oda kell dobni valamit, meglovagolva az előéletem ebben a topicban. Nagyon jól tudod, hogy nincs attól nagyobb sértés a fórumon, ha közlik, hogy ez aláírás gyanús volt. Ez egyet jelent azzal, hogy nagyobb marhaságot már nem lehetett volna írni, azonnali keresztre feszítés lehet csak a megfelelő retorzió, "az egész világ lássa" a dolgot!
    Főleg nem volt akkora baromság, hogy ALÁÍRÁS GYANÚS legyen. A rangodtól független lehetne benned tapintat, alázat, segítőkészség, jobb arcnak ismertelek meg (bár lehet, hogy nem véletlen az avatar választásod?). De nehogy beismerj belőle valamit, az itt nem divat. Sőt, ossz egy bant, mert megteheted.

    És így igaz, nincs rá szükségem. A fényérték-növelést ki kell érdemelni!

    hogy ha valaki gúnyolódva is, de szól, hogy mi van, akkor jön a sértődés olvasás helyett.

    Ezt meg hagyjuk már végre könyörgöm, pont hogy utánaolvastam! Nem bántottam senkit, nem mondtam marhaságot, fogalmazásbeli eltérés történt, amire azonnal így kellett reagálni. Ne akarj ennyire kimosakodni a dologból, méltatlan volt ez a rangodhoz és pont. Befejeztem, itt meg pláne, egy életre!

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák