Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZozzHUN

    addikt

    Sziasztok

    Bocsi, hogy nem olvasok vissza, de szerintem ilyen még nem volt másnak. HDSentinel-lel figyelem hónapok óta a lemezeimet, egy 320as és egy 160-as SATAII Samsung HDDt. Most vettem egy 1TB-s Samsungot, átmásoltam az adatokat mindkettő HDD-ről az 1TB-sre. Majd látom, hogy a kicsivel több mint 3 éves 320GB-s HDD kondíciója leugrott 100%-ról 67% vagy 62%-ra, most nem emlékszem. Annyit csináltam csak, hogy átmásoltam kb 120GB adatot róla. Próbálkoztam Quick Format-tal, hátha az helyre rántja, aztán töröltem minden partíciót róla, az sem jött be, majd nyomtam egy rövid ön tesztet, és az sem adott ki hibát. Szerinte hirtelen lett 38 hibás szektor amik tartalék szektorra lettek áthelyezve... HD sentinel 4.00 van fent. Most sima windows formázást nyomtam rá, nem a quicket, reménykedem. Esetleg más ötlet? Nem hinném hogy egyik percről a másikra 38 szektorom csak úgy elhalt, valami program hibának kéne lennie... Szeretném eladni, mert tudom jól, hogy 100/100as, de így nem fogják megvenni... átlaghőmérséklete 24 fok volt, szóval nagyon hűvösen volt tartva.

Új hozzászólás Aktív témák