Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    válasz hito #51478 üzenetére

    Szerintem is a Mark II volt a legjobb a szériában. A Mark IV számomra akkor lett volna érdekes ha legalább a zoomot visszatolják szépen 100-ra és ugye ha a Canonnak ment akkor nekik is ment volna.. Plusz ha már így tud videózni nem értem miért nincs mikrofon bemenet rajta. Illetve ugye a külső csatlakozó a szerintem totál felesleges EVF helyett. Aki akarna ugyis tudna rá venni.. Igen a fényképező agya gyorsabb lett de mondjuk én az 1/32000-nek sok értelmét nem látom. az hogy amblokk gyorsabb lett, szerintem egy jó dolog de mindenki sokkal nagyobb durranásra számított... Legalább egy 4/3os szenzor na az ütött volna, vagy valami. Ez szerintem csak egy túlárazott rókabőr. Jelzem szerintem a makr iii is túl van árazva kissé de az legalább dobott pár új dolgot a második kiadáshoz képest.

    1 szó mint 100 és rettenetesen vártam és kíváncsi voltam az új gépre de ez nekem óriási csalódás a Sonytól. Ilyen kötelezően kiizzadt gépnek érzem úgyhogy szerintem a mark v lesz a nagy dobás, az úgyis jobban csengő név :)

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Új hozzászólás Aktív témák