Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Apple AirPods 4 - ismerős is, új is

    ma Nem tesz csodát az aktív zajzárral is elérhető AirPods 4, de úgy szól, mint egy AirPods és tompítja a zajokat.

  • Versenybe hozta magát az új Xeonnal az Intel

    ph A Granite Rapids AI-ban kifejezetten erősnek tűnik, bár még nincs a piacon az a konkurens platform, amivel versenyezni fog.

  • Wooting 80HE teszt

    gp Megérkezett a játékos billentyűzetek koronázatlan királyának nagytestvére, a TKL méretű Wooting 80HE, amelyet az elsők között próbálhattunk ki.

Aktív témák

  • Dictator^

    veterán

    üdv

    a konfig:

    GA-EP45 UD3R
    Intel Core 2 Duo E8500
    OCZ 4096Mb DDR2 1066Mhz Reaper KIT
    Sapphire 4890 ATI RADEON VAPOR-X OC
    SAMSUNG 750GB 7200rpm 32MB SATA2
    SB Audigy 4
    NEC 3500 DVD Writer
    Chieftec 420W (HPC-420-302 DF) ról megy most.

    Videókártya most lett cserélve erre a 4890-re, két 6pines átalakitóval. Cod4 teszt, kb 1 perc alatt leáll a gép, van amikor kapásból, NFS carbon csak tesztből belekukkantva, kb instant gépleállás stb.

    Windows 7 RC1.
    Legújabb catalyst driver, kapásból "felülrva" feltelepitettem.

    Táp lehet a hibás? Ha igen ki mit ajánlana? Chieftecet vennék most , egy 750est néztem ki az bőven elég lehet mindenre, akkor még talán pár ventit is beapplikálnék a gépbe.

    650Ws chieftectől kb 2e-rel drágább, rászánnám még arra.

    Ki mit mond? Legfőbbképp szakik válaszát várom, tesztel hasonló config alapján. 0:00ig jó lenne valami konkrét válasz :) előre is kösz!

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

  • Dictator^

    veterán

    válasz Dyno #35167 üzenetére

    ha mégis ennél maradnék, (CHIEFTEC CFT-750-14CS 750W) gondolom ez lead annyit ami nekem elég kéne, hogy legyen nem ?

    tudom , drágább meg minden, de gondolom lead annyit amennyi elég nekem ugye?

    [ Szerkesztve ]

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

  • Dictator^

    veterán

    válasz Dyno #35171 üzenetére

    Rendben értelek. Megredenelem ezt, chieftecbe eddig biztam, maradok is mellette. Tudom elvakult, meg faszság, lehet tényleg jobb nála a másik, de akkor ezt a configot amit leirtam simán müködtetni fogja ez a 600as ugye?

    Annyi még, hogy jelenleg egy 80as vinyó benne van még (pluszba), amit majd egy terrás samsungra szeretnék lecserélni, gondolom ez sem jelent akadályt még ennek a 600asnak ugye? (lehet pár ventilátor beleapplikálok, 8cm-eseket max 3.at) Igy is elég a 600as ugye?

    (válaszod után szerintem rendelem is, még annyit, hogy ugye most alapból nincs húzva semmi, ha minimálisat húznék is elég lenne a 600as vagy inkább hozzam a 650-eset?)

    Választ köszi előre is, remélem még holnapra be is hozzák a tápot igy, ha most időben válaszolsz ;]

    Még ha lehet ezt vedd számitásba! (amugy a 650-es 1200FT-al kerül drágábba , és amugy is többet szántam rá, szóval melyik legyen ?

    [ Szerkesztve ]

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Aktív témák