Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz d@minator #48137 üzenetére

    Ez a kalkulátor annyira reális mint egy Mszp-s választási kampány szövege.
    834w-ot számolt ki nekem.
    Nem irigylem a fermiseket. Ők rögtön 400v-os heggesztőtrafót kell vegyenek a kalkulátor szerint kb...

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz d@minator #48139 üzenetére

    És neked is szól Fecogame:

    Monitorostul, minden tökömöstül (2.1hangfal, egérbill, koppra csavart ventikkel) max ha 210W-ot vesz ki a konnektorból. Leterhelve!
    Önmagában 140-160W, pontosan nem emléxem majd lemérem a napokban.
    75%-os hatásfokkal 110W környékén alakul a gép felé leadva!

    Tehát majdnem még 5 ugyanilyen gépet ráköthetek!
    Ennyit érnek a netes tápkalkulátorok.

    A konnektorból pedig több áramot vesz fel a táp mint amennyit lead a gép felé.

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz d@minator #48175 üzenetére

    Na az engem is mert enermaxnál 415W jött ki :D
    Megnéztem, ha 4magosítom a procit, tehát az első kérdésnél Quad sockets-et választom rádob még 154W-ot.
    Valamit elbarkácsolhattam én is. Ezért elnézést kerek.

    Időközben rájöttem, élettartam hosszabbítás 50%-on és 4magosított proccal.
    A 4magosított fogyasztási értékekkel tartozom nektek, amint meglesz a lapom akkor lemérem a különbséget és beírom ide amennyiben valakit érdekel.

    Mindazonáltal még mindíg sokallom a terhelés alatt felvetthez képest!!!
    Igen a 415W-ot!!!

    „Tehát majdnem még 5 ugyanilyen gépet ráköthetek” - Küldhetnél privibe egy képet érdekelne hogy jött ki a 834Watt? (feljebb tárgyalva)
    Elnézést szintén, a jelenlegi tápomra gondoltam és nem írtam oda. Viszont a 814w-os táp esetében inkább 7-et. :)

    „Ennyit érnek a netes tápkalkulátorok.” - Mennyit? Itt csak egyről van szó.
    Szart sem. Volt ennél rosszabbhoz is szerencsém. Miért? 415w-os tápot ajánl a konnektorból 150w körüli fogyasztású gépemhez.

    „A konnektorból pedig több áramot vesz fel a táp mint amennyit lead a gép felé.” Ez igaz de én hol említettem konnektort?

    Ez Fecogame-nek volt címezve, csak külön nem írtam oda. Gondoltam mivel te nem írtál ilyet nem veszed magadra.

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz d@minator #48177 üzenetére

    Azt én kalkuláltam kb 2 éve mikor vettem, nem ehhez és nem ilyen fogyasztású konfighoz.
    Más alkatrészekre készültem, az élet közbeszólt és nem úgy történtek a dolgok, ám mivel olyan osotbenkó vagyok, hogy előre kalkulálok lehető legtöbbmindent ezt vettem meg elsőre.
    Mivel ugye nafta nélkül nem mennek a alkatrészek.
    Azt, hogy mit miért vásároltam a gépembe ÉN tudom. Szóval... Medvekölyök... :P ;]

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz Daffni2 #48178 üzenetére

    Akkor ezügyben ismételten egy javítást eszközölök, és elnézést a dupla postért is későn vettem észre ezt a hsz-t. Valamint éjszakás műszak után későn van márt nekem is....

    Ebben a formában 329W-ot ír a netes kalkulátor. Élettartam hosszabítás nélkül.
    Szemben a konnektorból felvett 150W környékével.
    Lehet alapból dob hozzá valamennyit a élettartam megóvása érdekében? :N

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

Aktív témák