Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Sziasztok! Rövidre fogva: Chieftec 410W-os tápomat (állítólag az összes szériahibás) kénytelen voltam nyugdíjazni, az állandó újraindulások miatt. Egy jobb, de nem túl drága tápot szeretnék venni. Amit elsősorban kinéztem: Tápegység Chieftec 400W Kód: CHIEFTECDT400A2
    Ezzel egy dolog zavar, a boltban odaírták a táp mellé, hogy:
    A tápegység nem működik négyszögjelet kibocsátó szünetmentes tápegységekkel.
    Nekem van egy 3 éves, név nélküli szünetmentesem, neve nincs, ugyanezt láttam Mercury néven is... nem nagy szám, de jó ha a gép előtt van. De fogalmam sincs, hogy négyszög, vagy háromszög jeleket bocsájt-e ki. Az lenne a kérdésem, hogy menne ez a táp a szünetmentesemmel..?

    A másik kinézett táp: Tápegység Coolink 400W COOLCP4012P Ez olcsóbb az előzőnél.

    A harmadik, legolcsóbb: Tápegység Macron 400W Ez a legolcsóbb.

    Szerintetek?

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz 04ahgy #3670 üzenetére

    Köszönöm. Egyébként most cseréltem konfigot, az adataimnál lévőt szépen vitte a Chieftec 410-es. Most egy Gigabyte P35-ds3R lap, E4500 proci, 1950Gt VgA, 2x1Gb Geil Ultra konfiggal állandóan újraindul, ezért kell tápot cserélnem. Néztem az Iponban, de mondom ha megrendelem, ki tudja mire ér ide, addig nincs gépem. Körülnéztem a közeli soproni cégek netes árlistáin, sajnos FSP nincs. Most beszéltem ismerőssel, aztmondja a közeli Csorna egyik számtech. boltjában látott 10e. forintért 400-as FSP-t. Hurrá, holnap átugrom, megnézem. Akkor inkább FSP-t vegyek, ugye? És 400-as elég lesz, gondolom.

Aktív témák