Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • malwy

    senior tag

    válasz Dyno #32377 üzenetére

    Sziasztok!
    Meg tudnátok mondani, hogy ez CWT beles-e?
    LC Power 6550GP2 v2.2

    Előre köszönöm válaszotokat!

  • stewe2

    aktív tag

    válasz Dyno #32377 üzenetére

    Én is ezzel az lc dilemmával küzdök. 7560v2.0-át (Taurus) vettem, mert tele van cuccal, nagyok a bordái, passzív pfc, halk 12-es venti, teapo kondik... Itt meg olyan szinten megy az ócskázás, hogy teljesen kész vagyok. A gond az, hogy filmnézés közben leállt a gép (nem kapcsolt ki, csak kimerevedett a képkocka) az újraindításnál fekete monitor, bios semmi, de a merevlemez ment, a ventik pörögtek. Az alaplapon kívül minden működött. A deszkát cserélték gariba, de nem merem összerakni a gépet, mert a következőt már nem fogják cserélni, ha mégis a táp a rossz, és kinyírom. A gép amúgy éppen nem volt házban, (mert a régi elment, az újat meg meg kellett találni) tehát nem volt fémesen kötve a táphoz!!! Ha most veszek egy általatok ajánlott tápot 15-20k között, és később kiderűl, hogy az lc-nek semmi baja, akkor a kidobott 12k miatt agyvérzést kapok. Nem tudom valahogy mérni, tesztelni beépítés előtt? Egy másik topicban Bundás belinkelt egy lc-t ami mérés köben lefeküdt (gondolom, hogy jó táp vásárlására buzdítson) na de az 4000 huf-ér ment!!! Egy x3 árú táp nem lehet életveszélyes!!! Ez az egész csak azért jutott eszembe, mert nemrég lejöt hírbe két lc. Nem lehetne őket a PH!-n jobban megvizsgálni? Hátha nem annyira ócskák. Ja, és hol tudom megnézni, hogy milyen belső van a 7560-ban?

    Thx: stewe :R

    Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

Aktív témák