Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #68487936

    törölt tag

    Sziasztok

    Mindent tudó "okoska" telefont szeretnék vásárolni. Az előttem szólók is leírták, hogy nehéz dönteni mert túl nagy a kínálat. Sokan kritizálják a különböző gyártókat mert ezt meg azt nem tudja, gyenge. Sokszor úgy érzem, hogy sok esetben túlzásokról van szó és kissé az igények elrugaszkodnak egyesek esetében a valóságtól.

    Átolvastam a hozzászólásokat, de bizonytalan vagyok a készülékeket illetően.

    Alapvetően ezekben a modellekben gondolkodom, kártyafüggetlenül:
    Apple Iphone 4S
    Sony Xperia V vagy T
    Gamsung Galaxy S3
    Nokia Lumia 920

    Az elvárások:
    Videók és zeneszámok jó minőségben történő lejátszása az általánosan elterjedt formátumokban (sokat utazom távolsági járatokkal)
    Használható fényképező (nem az a szempont, hogy profi legyen, hanem telefon szinten legalább egy jó átlagot produkáljon)
    Stabil, folyamatos, gyors működés (ne keljen folyamatosan várni, hogy valami történjen, mikor elindítok egy alkalmazást, programot)
    Navigációs készülékként is megállja a helyét
    Strapabíróság (bár a leejtés elkerülhetetlen, de azért egy átlag használat mellett fél év alatt ne amortizálódjon le)
    Problémanetes internet böngészés és Skype, kamerával
    Bővíthetőség és a telefon személyre szabhatósága

    Az S3-al a problémám a mérete, emiatt alapvetően nem gondolkodom ebben a típusban. A kérdésem az, hogy a fenti igényeket ezek a modellek tudják e teljesíteni? Nem játékra kell és az sem számít, hogy x platforma 100db-al több a haszontalan alkalmazások száma (mint pl: akvárium a mobiltelefonra stb...)

    Felhasználói szemmel milyen előnyei és hátrányai vannak a három rendszernek? A Nokia esetében a Windows Phone kisebb szoftver támogatottságán kívül van e valamilyen hátránya?

  • #68487936

    törölt tag

    válasz batai15 #5814 üzenetére

    Miért? A felsorolt Sony modellekkel pl. mi a probléma?

    ui:
    nem vagyok otthonos a témában, emiatt inkább kérdezek

  • #68487936

    törölt tag

    válasz minasm3 #5825 üzenetére

    Ami nem igazán látok, hogy az S3 lett a legjobb, de miben jobb a többi modellnél? Emiatt is írtam le az igényeimet, mert úgy érzem, hogy amire nekem kell sok különbség nincs közöttük.

    Pl: a két említett Sony-t miért nem javasoljátok, vagy a többi modellt, miért az S3 az amire voksol mindenki?

Új hozzászólás Aktív témák