Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akos1313

    csendes tag

    Segítség kéne, mert túlhaladt rajtam a technika és már nem vagyok biztos a dolgomban.
    Eddig mindig úgy vásároltam telefont, hogy megvártam amíg kijön az új csúcsmodell és megvettem az előzőt elviselhető áron, majd használtam 3 évig. Ellenben az utóbbi időben úgy felmentek a telefon árak, hogy csak pislogok. Vigyázok a készülékeimre és a belakás időszakát nem nagyon kedvelem, így most is hosszútávra tenném le a voksomat vmi mellett.
    Amiből nem engedek: android rendszer, jack kimenet, egykezes használat
    Amire a készüléket leginkább használom: telefonálás, navigáció, zenehallgatás (jó minőségű fülesről), arcade játékok, fényképezés
    3 esélyest találtam jelenleg:
    Xperia 5 II: az árát leszámítva ez lenne a tökéletes darab, tetszik, szeretem a sony cuccokat általában Xperia 10 III: ahogy látom potenciálisan ez is jó lenne nekem, nem tudom, hogy a processzor különbség az előzőhöz képest mennyire kompromisszumos, gyengébb-e az audio tudása az előzőhöz képest, továbbá van-e különbség a GPS pontosság és beszéd közbeni hangminőség kapcsán Zenfone 8: a specifikációkat nézve ez is egy igazán szimpatikus darab, bár maga a készülék külseje nem nagyon jön be, az ára se tetszik annyira. Kicsit olyannak látom, mint egy mérnök autóját: biztos nem fogok a felni után megfordulni, de műszakilag tuti rendben van

    A két sony kapcsán még felmerült egy kérdés. Azt tudom, hogy mindkettőre csatlakoztatható a PS4 controller, amikkel aztán irányíthatom az androidos játékokat. Arra lennék kíváncsi, hogy ilyen esetben meg tudom-e osztani a telefon képét a sony okos TV-vel.
    Amennyiben számít, most Huawei P9-em van, előtte sony-k és htc-k voltak birtokomban.

Új hozzászólás Aktív témák