Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz nasa1994 #67986 üzenetére

    Dizájnra nekem nagyon tetszik. Elég egyedi a kinézete, szögletes, lekerekített, lapos. Igazán prémium kivitel az egész telefon (első ilyen prémium kivitelű telefonom, szóval összehasonlítani nem tudom más top prémium házas telefonnal). Tökéletesen össze van rakva. Hátlapja nem rideg vagyis nem fémes, kellemes tapintású. Műanyaghoz jobban hasonlít tapintásra, de nem mondanám, hogy az is.
    Egyenlőre Miui alaprendszer van rá, 4.4.4 AOSP (gyári Android minimális átalakítással, ami funkcionálisan nem tér el a gyáritól vagyis nincs rajta program meg ilyenek), készül az 5.0 AOSP (jelenleg ?béta? állapotba van) és CM is van teszt állapotban (béta).
    Teljesen elégedett vagyok vele. Romolgatásba mondjuk elég rendesen belemélyedtem, de most sikerült mindent beállítani, 4.4.4 AOSP-vel nagyon gyors és minden működik egyenlőre. Tárhely bővítés nem lehetséges, de én áthidaltam egy OTG-Pendrive kombóval, szóval filmek erről mennek, vagy ha van hely rámásolok 1-2-t és úgy nézem.
    Ja ami külön jó, még külső NTFS meghajtót (HDD) is lehet vele kezelni programmal (persze saját tápos lehet csak), szóval akár 1-2TB-os külső HDD-t is lehet vele használni (persze ez bármely OTG-s készülék ugyan úgy tudja).

Új hozzászólás Aktív témák