Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz xmaas #66660 üzenetére

    Köszi.
    Lumiákat kerülném a win miatt, bár ahogy láttam ár/értékben, főleg a fényképező képességeket tekintve valószínűleg az lenne a legnyerőbb.

    G2F-et néztem, egész jó. A kamera megüti a szintet nálam, a hw rész meg több is jóval, mint ami kellene.
    LG G2 Mini kamerájáról olvastam még jókat... bár az drágább kicsit.
    Hongmi, Redmi esetleg?

    szerk: most látom, ezek is már 4.7"-osak. Végül is, talán még az is belefér méretben, de jobb lett volna kisebb.
    Akkor inkább úgy fordítanám meg a kérdést, hogy milyen 4" körüliek vannak abszolút lightos használatra (telefon, esetleg chat, viber... aztán kb ezen kívül kb semmi másra. :) ), tehát olcsón és azok közül melyiknek van a legjobb kamerája. Még ha hulladékok között is a legjobb. :)
    A keret továbbra is 30-50k, vagy inkább 30-40k, de használt is jöhet.

    A csúcskészülékek között közben megnéztem a mobilarénás kameratesztet. Az S5 1080p30 brutálisan szép, részletes tesztvideót csinált. Egy jó stabilizátor viszont hiányzik belőle. :(
    Amúgy meg nagy a szórás nagyon, volt ami iszonyú gagyinak tűnt hozzá képest. Kínai olcsóbb csúcskészülékeknél meg nem látok túl jó véleményeket a tesztekben.

    Bár a nagy minőségi szórás az erős kamera hw-k (érzékelő, lencse, stb...) miatt gyanítom sw-s a probléma ami változhat frissítésekkel, gondolom szokott is, de ez már egy tesztben sincs benne. :(
    Nehéz ügy. Lehet, hogy rendes kamerát kéne néznem csak a plussz hw-t kerülném, ha már telefonban is megoldható lenne a viszonylag jó minőség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák