Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    Áááá tegnap besírtam a Media M. -ben ... :))

    Egy középkorú 40 -s hölgy jött vásárolni egy okostelefont egy listával a kezében, látom hogy nagyon nézegeti a telefonokat majd azt mondja hogy ááá LG -t az nem (G2 és G3 -t nézte), Nokia -t (L925) sem és Sony -t sem (Z1C, Z1 és Z2 -t nézegette) na mondom ezt megnézem magamnak hogy ebből most mi fog kisülni, hát kérem szépen az eladónak elmondta hogy ő mennyire szereti a Samung telefonokat mert azok nagyon gyorsak és megbízhatóak a többi telefonok a Samsung -hoz képest mind lassú (komolyan már lassan elröhögtem magam, és gondoltam hogy ebből már tuti hogy S4 vagy S5 lesz) addig nézelődött a listából nézve szerintem 99% hogy ingyenes céges telefont keresett, míg választott magának egy Galaxy S3 -t :DDD komolyan nem értem az embereket, ennyire elvakultak ? vehetett volna LG G2, G3 -t, L925 -t Z1C vagy Z1 / Z2 -t de nem neki a Galaxy S3 kellett (hozzáteszem a lekerekített forma miatt) :W

    Komolyan én az ilyen nagyobb okostelefon boltokban kiraknék a telefonok fölé egy nagy táblát és ráírnám hogy : " Attól még hogy okostelefonod van, meg nem biztos hogy te is az vagy" feliratot, persze az eladó is több jutalékot kap a Samu után, nem véletlen hogy azt ajánlják :K

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák