Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • echizen

    csendes tag

    Sziasztok!

    Érintőképernyős teló vásárlása előtt állok, de mivel még sose volt ilyenem, nem igazán tudom, hogy mire kellene odafigyelnem vásárlás közben. Végigolvastam és néztem vagy 2 tucat tesztet, de nem lett okosabb, inkább csak még jobban elbizonytalanodtam. A következő telefonokat néztem ki magamnak:
    - LG Optimus 2x (ár-érték arányban ez tűnik a legjobbnak, de pl nem tudom, hogy megéri-e több pénzért megvenni ezt, mint az LG Optimus Black-et)
    - LG Optimus Black
    - Samsung Galaxy S (nem a Plus és nem az S II - bár.. a Plus megéri a Plus minősítést vajon?) (vonzó az ára, de nyilván kevesebbet tud, mint a többiek)
    - Sony Ericsson Xperia Arc (tetszik a designja és szimpatikus ahogy személyre szabták az Androidot, de a hátlap állítólag könnyen karcolódik, és árban ugyanannyi, mint az O2x)
    - Esetleg szóba jöhet még a SE Experia Neo
    Ti melyiket választanátok? Vagy ha esetleg van más javaslatotok, hogy mi érné meg a legjobban, annak is örülnék. Maximum 70ezret tudok adni a telóért, 2 éves előfizetés+díjcsomag hűséggel. Telenor Okostarifa 180-as áron nézelődöm, esetleg MediaMania S (T-mobile), de a Telenor csomagja jobban tetszik.

    Előre is köszi a hasznos tanácsokat, és kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

  • echizen

    csendes tag

    válasz Lefty #34735 üzenetére

    Zsebben, állítólag. Nekem nincs tapasztalatom vele, már nem tudom hogy melyik oldalon olvastam. Állítólag rossz minőségű műanyagból készült.. :F De pontosan a híresztelés eloszlatása/megerősítése miatt gondoltam, hogy beleveszem ezt is a hozzászólásomba.
    Az elég meggyőző, hogy mindannyian az Arc-ot ajánlottátok eddig.

Aktív témák