Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    Topikgazda

    válasz Imi1981 #74118 üzenetére

    regisztráció kell meg bankkártya adatok. Ezért hagyják ki sokan szerintem mert még a próbaverzió is bankszámlaadatokat igényel. Ez nem szimpatikus.

    Többek között ezért is pártoltak el a Nortontól, sok egyéb más mellett! Malwaretipset olvasva, a legtöbb aki Norton terméket használ, az amerikai, angol ajkú, oroszellenes, stb.
    tele van a Malwaretips is olyan visszajelzésekkel, hogy amióta Gen Digital megvette, azóta hiába a kevés rendszererőforrás használat, meg a jó védelem, de a cég üzletpolitikája nem korrekt. Sem a felhasználói adatokat illetően, sem pedig a termék fejlesztését. Még egy dolog: A Nortonnak a mai napig az egyik, ha nem a legmagasabb a téves riasztások számának mértéke.
    De ahogy beszéltük, mindenkinek más az ingerküszöbe és azt használ ami neki tetszik.
    Engem az, hogy nem frissül áprilisban a Február 5.-én kiadott főverzióra, plusz amiket már beszéltünk, nem teszi szerethetővé a terméket. De ez én vagyok. Ettől még más érezhet ellenálhatatlan vágyat a Nortonra. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák