Hirdetés

Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz F34R #29312 üzenetére

    Hali!

    Hát a Kaspersky gyári takarítóját kellett volna használni... ;] Nem tudom, hogy egyáltalán el-e indul úgy, hogy a KIS már nincs a gépen, de azért tégy egy próbát: Kavremover
    Esetleg itt ajánlottam olyan progit(Registry Workshop), amivel kézzel kipucolhatod a KIS nyomait: [link]

    Antivirus rész: Mindkettő nagy adatbázisból dolgozik, úgyhogy ez legyen döntetlen
    Tűzfal: KIS-é nagyságrendekkel jobb a tesztek szerint(már ha érdekelnek a tesztek, engem nem nagyon ;] )
    Webguard: Azt tudom, hogy a KIS-é jó, Aviráról nem tudok nyilatkozni

    "jól tettem hogy leváltotam a Kaspersky-t??"
    Hát ha volt oka, pl mert nagyon fogta a gépet, esetleg egy-két bug-ja zavaró volt, ez esetben igen. Minden más esetben nem. ;]

    Az Avira 10-nek x64-en "nincs" proaktív védelme jelenleg, és vannak olyan szintű bug-jai, ami miatt régi Avira userek is átmenetileg nem használják.

    Fire.

    UI: KIS user vagyok(többek közt) ezért "könnyebben" javaslom a KIS-t, azonban amit leírtam, az amúgy alapjaiban helytálló. Az Avira 10-es sorozatával jelenleg x64 alatt vannak gondok(A free-vel nem) épp ezért érdeklődj vele kapcsolatban ebben, vagy akár az Avira topic-ban.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Aktív témák