Hirdetés

Aktív témák

  • Veriakilis

    senior tag

    válasz blattida #1918 üzenetére

    Bocs, hogy csak most reagálok, de nem voltam gépközelben.

    Kb. fél háromnegyed éve, de lehet, hogy 1 éve...
    Igazából úgy kezdődött, hogy én gyakran használtam (használom) a régi DOS-os időkben használatos CTRL+Insert, SHIFT+Insert billentyűkombinációkat a vágólapra másolásra, és a beillesztésre.
    Nekem ez jobban kézre van, mint a 'modern' widowsos CTRL+C, CTRL+V.

    Szóval először nem tette vágólapra a dolgokat a CTRL+Inserttel.
    Csakhogy mint kiderült,- akkor még nem emiatt a jelenség miatt, hanem azért, mert a CTRL+Insert miatt tönkrement a billentyűzet, amit azóta kicseréltem.

    Mivel nem működött a CTRL+Insert a régi billentyűzettel, ezért áttértem az egér-jobb gomb-másolra kattint bal gombbal kombinációra, csakhogy azzal is csak második harmadik másolra kattintással méltóztatik vágólapra tenni a kijelölt részt.

    Épp az előbb próbáltam ki: kijelöltem a szöveget, amit ide írtam, és jobb gomb...bal gomb másolra kattintással elsőre nem rakja vágólapra, csak másodszorra...

    Azt, hogy elsőre nem teszi vágólapra, azt onnan tudom, hogy amikor mondjuk word-ben be szeretném illeszteni, akkor a jobb gombbal előjövő menüben szürke inaktív a beillesztés menüpont.

    Szerinted hogyan jutok a végére ennek a dolognak?
    Próbáljam meg leellenőrizni a teljes HDD-t többféle víruskeresővel, kémprogram keresővel?

    Vagy valami Windows sérülés, Windows probléma lehet?

    Válaszod előre is köszönöm: Veriakilis

    [ Szerkesztve ]

    A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

Aktív témák