Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    válasz sysrq #80 üzenetére

    Hát amire nekem kellett arra tökéletesen bevált. Nappalim berendezései között szinte észrevétlen, mert annyira passzentos a enteriőrhöz. És ez volt a lényeg. A többi csak hab a tortán.
    Jó nem mondom, hogy a világ legcsendesebb háza, de azért az elmond valamit, hogy van egy külső vinyóm is, egy MyBook. No az rendesen lenyomja zajkeltés terén pedig utóbbi egy 3cm vastag gumilapon álldogál, hogy ne adjon át minden zörejt a szekrénysornak. A ház is a gyári gumi lábakon ácsorog.
    A leghangosabb természetesen a CPU venti, de azt le fogom cserélni erre: Freezer 7 LP Persze ez sem ma lesz mert ezt még igazán külhonban se lehet még csak hírből se találni, nem hogy boltot ahol árulják. :)

    A ház ventik szinte soha nem kapcsolnak be. Az alaplap vezérli őket és csak bizonyos hőmérsékleten indulnak be, pontosabban indul mert én hátulra csak egyet raktam. De ha bekapcsol sem vészes, no meg ezt is le lehet cserélni ha zavar valami halkabbra.

    Az egész ház köztük az ajtó, nagyon stramm kis szerkezet. Talán pont ez az egyik hibája is. Túl passzentos, amolyan Német precizitású minden illesztés. A hátlap le illetve felszerelése eleinte két emberes mutatvány volt amíg rá nem jöttem, hogy hogyan lehet a térdem segítségével redukálni a résztvevők létszámát eggyel. :DDD

    Mindenhol olyan ötforintos átmérőjű cca. 3mm vastagságú gumi tappancsok feszülnek a ház oldalának, ami jó ha a zajt vesszük, de hátrány ha a szerelést nézzük.

    Na nem fokozom, csak ajánlani tudom, persze figyelembe véve két fontos dolgot. Az egyik az ami miatt ide benéztél. Csak LP kártyák férnek bele. A másik pedig az, hogy jelen ismereteim szerint max 350-es tápot lehet hozzá kapni.

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák