Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz dabadab #773 üzenetére

    1. TB csak példa volt, már nem emlékszem a konkrét szereplőkre (tehát akár nyugodtan figyelmen kívül is hagyhatod, mivel forrást sem tudok túrni hozzá - ergo nem érv ugyebár). Nincs itt szó szakértésről: két _tény_ van: a/ anyuci lánynak nevelte, b/ a szexuális irányultságában is lányt ''alakít''. Mivel _több esetben_ olvastam hasonlót (többen is nyilatkozták, többek között ha jól emlékszem az ''Éva, sok-sok Ádám és ...'' című, a rendszerváltás környékén megjelent dokumentum-könyvben is volt hasonló, ami az akkori ''kurva-ipart'' mutatja be interjúkkal), hajlamos vagyok összefüggést felfedezni közöttük.
    Ha veszek egy Codegen tápot, meg a haver is, és mindkettőnknek elfüstöl a cucc, hajlamos vagyok gagyinak elkönyvelni a márkát, akár anélkül is, hogy valami elismert szakértő elismert lapban publikált, tudományosan bizonyított cikkében olvasnám ugyanazt. Én már csak ilyen deviáns köcsög vagyok.

    Hajlamos vagyok azt hinni, hogy időnkét szándékosan érted félre a szavaimat (mivel már nem először fordul elő, ebben a topicban is, pl. amit Izraelről írtam, szándékosan ironikusan fogalmazva a konkrét _tényeket_.). Emiatt sem óhajtok tovább kommunikálni veled (ha úgy tetszik te nyertél: a gyengék másik végső menedékébe, az ignorálásba menekülök).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák