Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz E1even #971 üzenetére

    "Ez mi, ha nem átbaszás?"
    Semelyik gyártó se válogatja neked a GPU-kat a tuningos kártyára. Adnak neki kicsit több feszt, ha megy jó, ha nem kuka. Ennyi. Nincs arra lehetőség, hogy végigteszteljenek neked egy rahedli GPU-t, semelyik másik gyártó sem teszi ezt neked meg. A Matrix esetén azt fizeted meg, hogy jó erős kártyára rakták a GPU-t, ami biztos ki fogja hajtani. Így ha szerencséd van, lesz egy brutál tuningos kártyád, ha nem, akkor meg nem a karin múlt, hanem a GPU-n.

    "szar tuningépességű kártyát (és nem pech)"
    Azért én ellenpéldát is láttam szép számmal, ahol igencsak jó eredmények születtek a Matrix-al...

    (#972) Casanova*: Akkor még sokkal-sokkal drágább lenne. Annyiért aztán végképp a kutyának se kéne. Nézd meg, most is mindenki rohan a 280x-ekért, mert 10 000 rugóval (~10-15%) olcsóbb lett, mint a 7970... Akkor most gondold el, a 150 000 helyett 200 000-es kari kinek kellett volna a Matrix? :DDD

    (#975) Whysperer: Szerintem vagy várj egy Asus vagy Vapor-X 280x-re, vagy a 11197-11-40G-es Sapphire 7970 is megkapható 91K-ért raktárról. Az utóbbi 7970 tuti, hogy jóféle, annak az OC verzióját ismerem, de elvileg ugyanaz a kártya.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák