Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • _gerisoft_

    tag

    válasz <Adamsky> #2 üzenetére

    Nos, vannak fejlemények. 2 progival is próbálkoztam.. a GetDataback-kal és a Easy Recovery-vel. Mint már említettem kb 100GB adatom tűnt el, általam fel nem fogható módon. A GetDataBack képes volt 12GB-ot visszahozni nekem, ezt szépen kimentettem és működnek is. A másik szinte csak szemetet volt képes visszahozni. Ez a fájlokat kiterjesztésük szerint gyűjtötte könyvtárakba... de hogy minek? Ugyanis én nekiálltam szortírozni a fájlokat, de ez maga volt a reménytelenség és nem is jutottam semmire. Egyedül az mp3-ak voltak használhatók, de ezeket is filexxx.mp3 kiterjesztéssel hozta vissza, így hagytam őket a francba. Több giga mp3-at szortírozzon, akinek 2 anyja van! Amit az Easy Recovery visszaállítótt az volt a teljes összevisszaság. Nem ért semmit.

    Hossza gondolkodás után felosztottam a vinyót 5 partícióra, megformáztam őket, és úgy néz ki működnek. A partícionálás előtt még le akartam futtatni a powermax-ot, de a progi újraindítás->floppyról való bootolás->futtatás után kilép magától a progiból, amikor F8-at nyomok (ezt a 'folytatáshoz' kéri). Így hát nem tudtam leellenőrizni, így csak reménykedem, hogy nincs baja a vinyómnak...

    ''Két dolog biztos: a halál és az adatvesztés. Szerinted most melyik volt?''

Aktív témák