Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Televan74

    nagyúr

    válasz Vistaboy #1182 üzenetére

    A Mass Effect 1 még ma is vállalható grafikailag,bár új köntösben is szívesen megnézném.Ha a harmadik rész végét kijavítanák,mint pl. a MEHEM,akkor nekem el lehetne adni a teljes trilógiát újra a megújult grafikával. :K

    Az Andromeda -t meg fenntartásokkal kell várni és akkor nem csalódunk akkorát.Óvatosabb játékosok megvárhatják a teszteket,mondjuk én elő fogom rendelni.De ha nem jön be valamilyen szintem,akkor sem mondom az hogy szar a játék.Legfeljebb a polcomon fog pihenni,mint megannyi más játék. :DDD

    Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

  • tiv83us

    veterán

    válasz Vistaboy #1182 üzenetére

    Hulyek lennenek nem kihasznalni a mai izmos konzolokat, foleg hogy a konzolosok szama folyamatosan no. Na es mi van akkor ha XABY is lesz WASD mellett?
    Egyertelmu, hogy konzolra celoznak foleg, de ez nem jelenti azt, hogy a PC-n fos lesz.
    Azeri mert szines-akciodus jatekot fejlesztenek, meg nem azt jelenti, hogy eszetlen lovoldozes lesz belole.
    Egyebkent a ME2-ben kb haromszor annyi RPG elem volt pl, mint az 1-ben. Az eszetlen Makozas a kietlenben, copy-paste epuletekben nem tul RPG, csak azert mert volt egy idegesito inventory (amit meg jobban elcsesztek a ME2-ben), tele hasznalhatatlan fegyverekkel, amiknek a 99%-a Omni-Gelkent vegezte, pancelokkal egyetemben.
    Az ME3-ban voltak jo side-questek, peldaul az Asari Monastery, vagy a Tuchanka missziok, a baj azzal volt, hogy azzal akartak megnyujtani a jatekmenetet, hogy volt egy par tucat fetch kuldetes, ami elegge elb@szta a jatekelmenyt. Ha azokat kivennenk es hozzatennenk kapasbol az EC-ot, kapnank olyan 12-14 oranyi pure RPG-t, izgalmas akciokkal. Lehetett volna jobb is? Persze. De a trilogia igy is tortenelmet irt, ezt nem fogjak CoD-ra cserelni, meg ha a BioWare akarna is, az EA akkor sem engedne, mert itt majd megint lesznek tobb evig rakattant multisok, sorban allo emberek a single DLC-kert...stb.
    A kulonbseg az lesz, hogy remelhetoleg szolid 60 fps-en fog csillogni es meg jobb lesz az akcio resze, mint a 3-nak, es legalabb ME2-szintu sztori, fetch kuldetesek nelkul
    Juniusban majd tobbet tudunk, de szvsz ilyen eltuntetheto HUD-ok, meg ilyesmikrol szo sem lehet.
    Amikor egy agyatlan lovoldozde, mint a Doom, kb 500 fele keppen hagyja customizalni a pancelokat es a fegyvereket, egy ME: A nem fog feljonni kevesebbel, mint 1000. Remelem.

    ps: Nem vagyok programozo, de szerintem atkodolni az egesz trilogiat FrostBite-ra nem kis melo lenne es nem erne meg az idot. Az ME1 lehet, hogy FB-n futna, de ugrani, gurulni, normalisan fedezekbe menni akkor sem lehetne, mert megtorne a jatekot (pl. vetodessel, ugralassal bebugoznad magad olyan helyekre, ahonnan az isten se' huz ki, mert nem lett bele kalkulalva az eredetibe - ami azt jelenti, hogy akkor mar a palyakat is atkene szervezni...stb.

    Dolgoznak az uj IP-n is a ME:A mellett, majd abban lesz meg egy kis mulatsag remelhetoleg, talan abbol is latunk valamit juniusban.

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • maajsz

    senior tag

    válasz Vistaboy #1182 üzenetére

    Tőlem rebootolhatnák az egész szériát, egységes játékstílussal jobban összeszőtt sztorival én biztos vevő lennék rá. Sajnáltam amikor az első részben kifejtett dolgok a harmadikban egy egy mail-al le lettek tudva etc.
    Remélem az Andromeda megpróbálja a 3 rész előnyeit összeszedni, ha ez sikerül és megtoldanák a triológia epic sztorijával biztosan ütős lenne.
    Én pl élvezném ha a párbeszédek kimenetele jobban befolyásolná akár az azonnal utána következő játékmenetet is (nem csak a renegád mozdulatot pl), azt sem bánnám ha egy egy questhez át kéne cuccolni/öltözni, de nem hiszem, hogy a mai filozófia a minőség felé mozdulna el.. egyenlőre legalábbis :N

Új hozzászólás Aktív témák