Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zs34

    csendes tag

    válasz Biankalazio #354 üzenetére

    Hahó Bia! Én kedden voltam a doktornőnél nekem akkor az volt a 6. napja és a jobb oldali sebem akkor már úgy levált hogy észre sem vettem.A bal oldali még akkor ott volt de mondta a dorktornő ,hogy már csak egy két rosszabb nap van hátra és attól is meg fogok szabadulni.Tényleg még egy rossz nap következett és a nyolcadik napon úgy ébredtem, hogy kevésbé fáj.Azzonnal tudtam,hogy mi az oka.(Levállt az is!!!)Semmi vérzés vagy egyéb tünet nem volt, az éjszaka leple alatt "megszökött".Utána nagyságrendekkel jobb lett az életem, gyógyszert nem szedek bár estére érzem hogy még egy picit bedagad a helye és ha sokat beszélek /márpedig mindig sokat beszélek/ akkor szeret fájni egy kicsit.Végül is úgy gondolom, a következőket már kibírom, csak arra kell vigyázni még egy hétig, hogy el ne kapjak valakitől valami bacit.A fagyit már rendszeresen eszem elég nagy mennyiségben, a többi étel sem okoz gondot, mindenevő lettem újra.Örülök Bia, hogy Te is ilyen jól vagy, a szobafogságról még annyit, hogy én is tegnap mentem le előszőr az udvarra.Ja és hajat is csak holnap moshatok, de a száraz sampon jól bevállt.Így utólag összegezve az eseményeket úgy gondolom megérte belevágni, hiszen két nap intenzív szenvedéssel véghezvittük, hogy nem lesz többé tüszös mandulagyulladásunk!!!!!!!Én még kedden megyek vissza controllra, utána majd jelentkezem.Gyógyulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :C

Új hozzászólás Aktív témák