Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ipgirl

    tag

    válasz Agostino #15 üzenetére

    van egy történetem, ami Fallóskúthoz kapcsolódik. Még a nagymamám mesélte nekem. /egyébként én is jártam ott párszor/. Szóval a történet:
    Volt egy néni, aki minden nap ott volt a kegyhelynél. Szinte a fél életét ott töltötte. Volt hogy egyedül, gyalog tette meg a hosszú utat. Időközben ezen a nénin megjelentek folymatosan Jézus sebei. Ezek után rengetegen keresték föl a nénit /többek közt a nagymamám is volt nála/. Amikor a néni meghalt, nagyon sokan voltak a temetésén, és mindenki azt állította, hogy amíg a sírhelyhez vitték a koporsóját, egy erős fény kísérte azt. Ez az egyik történet.
    És van egy másik: erről nagyon sok forrásból hallottam. A falunkból az egyik egyházi ünnepen nyáron ment egy csoport Fallóskútra. Miután hazaértek, mindenki /még a pap is, meg a vallási újságok is/ beszámoltak arról, hogy az égen megjelent 3 színes gömb, középen egy kereszttel, majd egy a 3 gomb egyesült egy nagy sárga vakító fénnyé.
    Ennyi történet. Lehet, hogy csak azok hiszik el, akik vallásosak, mindenesetre én teljes mértékben elhiszem, hogy nem kitalációról volt szó...

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

Új hozzászólás Aktív témák