Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lsc

    nagyúr

    válasz Gyantusz #1109 üzenetére

    Saját magadat cáfolod, amíg lesz aki támogatja koreát addig csak papírgyártás folyik, ennyi . Hogy hogyan lehet rávenni a támogatókat hogy befejezzék az meg szerencsére nem az én dolgom, igaz én nem is vállaltam ilyet . De ha szerinted a papírgyártás megoldás akkor tapsolnod kell, hiszen az megy csak nem old meg semmit . A felelősséget is lehet tologatni, de mint írtam az már az óvodában is ciki .
    Fo*unk bele az egész külvilágba, zárjuk körül az ország határait, vasfüggöny 2, úgyis azt csinálhat mindenki, amit akar? Az hogy Te ilyeneket vizionálsz az még nem jelent semmit, főleg azt nem hogy én ilyeneket akarnék . Már írtam valakinek, Te hogy éreznéd magad ha mondjuk nem mehetnél be a parlamentbe, vagy pest egy részére, mert a "felszabadítók" /amelyik "felszabadítást" nem is akartál, vagy nem így /úgy döntenek hogy az elzárt terület ? Az iraki ütemezés meg egy érdekes dolog, ha bent maradnak akkor sem sok minden változik az usa gazdasága meg belerokkan, ha kivonulnak akkor meg visszaáll majd minden a "régi kerékvágásba ". Az arab kultúra abszolút más mint a "fejlett" államoké, ezen egy megszállás sem változtat, türelemmel kivárják amíg az usa kivonul aztán mennek a saját útjukon . Ezt párszor megtették, ezután sem változik majd a dolog .
    De nincs gond, gyűjtögesd és olvasgasd a felesleges határozatokat, hiszen mint látjuk azok mindent megoldanak .

    Az élet kegyetlen .

Új hozzászólás Aktív témák