Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz volvoguy #160 üzenetére

    Egy estén többet buliznak el a legtöbben :U szóval nem sok.

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • L_ajos

    őstag

    válasz volvoguy #160 üzenetére

    Ezeket a vitákat már sokszor lefutottam, igy nem tartok kiselőadást. Nos, én sem származok gazdag családból, mégis megtudtam és megis tudok élni. Énis voltam fiatal, énis buliztam... nos, dönteni kell... akinek sok 30 naponta 2500 forint az NE kérdezzen és NE is játszon semmivel, mivel akkor fontosabb dolgokra is kelhet a pénz. De ha valaki képes havonta legalább egyszer elmenni egy gyorskajáldába és ezt mondja ( NEM TE ) az ássa el magát, egy csóró menü is több mint egy ezres, a mozijegy is több mint egy ezres... jóformán a kenyér az ami olcsóbb... énis tanultam, ez nem kifogás.

    De valójában nem is ez a lényeg. Aki AKARJA kitudja spórolni, a többiek meg csak nyafognak mert nincs jobb dolguk ( szomorú ).

    Nos a másik fele a mondandódnak nevetséges... Naná hogy minden játékot ingyen kell adni, naná hogy a játékfejlesztők még ha ingyenes a játékuk, sem halnak éhen stb... ezt gondold át újra.

    És fogadjuk már el egy igencsak közhelyes de a mai világban törvényszerű dolgot: SEMMI SINCS INGYEN!

    A star wars mmo még nagyon messze van és nem lesz ingyenes.

    Ez is sok vita tárgya, de szubjektíven én azt gondolom aki törtön játszik tegye... de messze nem kapja meg sohasem azt a minőséget mint a hivatalos csatornákon stb..

    sorry ha valaki lelkiismeretébe taposok.

    PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

Új hozzászólás Aktív témák